MOJA ULICA MOJA EKIPA 2019 - FAVBET - Izvještaj - Plavi Put vs Gladiators

U drugom četvrtfinalnom susretu snage su odmjerili četvrti nositelj Plavi Put i Gladiatorsi. Prvi su u vodstvo došli pazinski hakleri nakon što je Manuel Rudela matirao Lucina iz prekida. Vodstvo nije dugo trajalo jer Igor Kos iskoristio odlično proigravanje Kundovića na '' drugu '' i zabio pored Kuzme. U nastavku nekoliko prilika s obje strane i gol stiže nakon novog prekida za Plavi Put. Rudela ponovo namješta loptu ali ovoga puta dodaje Videkiću koji pecizno pogađa sa desetak metara i Pazinjani su ponovo u vodstvu osam minuta prije kraja utakmice. Posljednje tri minute Gladiatorsi su krenuli sa golmanom igračem ali ubrzo im se dogodila pogreška koju se iskoristio  Andrea Zgrablić i pogodio sa velike udaljenosti u nebranjenu mrežu. Pokušavali su Gladiatorsi doći do gola Kuzme ali su Pazinjani visokim presingom onemogučili sve njihove napade, jednu od rijetkih prilika nije iskorsitio Mavrić ali je zato Dalibor Vale bio precizan na dodavanje Igora Lepinjice koji je ubrzo i sam postao strijelac za visoku pobjedu Plavoga Puta iz Pazina koju je sa dva brzinska gola završio Mate Ivetić. Do sada najveći uspjeh za plave haklere bilo je finale Ulice, a priliku da to ponove imati će protiv branitelja naslova Mne Verude Maling.

PLAVI PUTA PAZIN - GLADIATORS 7:1 ( 1: 1 )

Plavi Put ; Kuzma, Breščić, Baša, Zgrablić, Ivetić, Lepinjica, Lepinjica I., Vale, Videkić, Rudela.

Gladiators ; Kundović, Kos, Lucin, Maršić, Meden, Milovan, Mavrić, Hodžić, Meden V.

STRIJELCI : 1:0 Rudela, 1:1 Kos, 2:1 Videkić, 3:1 Zgrablić, 4:1 Vale, 5:1 Lepinjica Igor, 6:1 Ivetić, 7:1 Ivetić.

KARTONI : Plavi Put / Gladiatorsi ; Kundović

Suci : Vitasović i Vasiljević