Moja Ulica Moja Ekipa - Suzuki Motortech - Izvještaj 08.12.

Prošlogodišnji četvrtfinalista momčad Šikići Uniteda ove su godine prvi završili svoj put na Ulici. Bolji od njih bili su dečki sa Stoje koji su golovima Miljaka i Stojčevića izborili sljedeće kolo. Mladi dečki iz Beach bara Zeppelin ipak nisu imali šanse protiv puno iskusnije ekipe Tubusa za koje su po dva gola zabili Elmir Omeragić i Zaim Alibašić, a još jedan pridodao je i Aleksandar Gržinić. Precizni za Zeppelin bili su Škropeta i Burić. Socijalni Problem sa četri je komada izbacio momčad Gerrarda za koje je gol zabio Bažant. Bagarić, Lazendić, Jusić i Klunić bili su strijelci za Socijalce. Sraz dvije mlade momčadi Mne Valdebek i Vita Leve juniora završio je u korist valdebečana rezultatom 4:1. Pobjedu Valdebeku donjeli su Dujmović i Barlessi sa po jednim i Luka Pavić sa dva gola. Počasni gol za porečane dijelo je Roberta Vlizla. Nakon njih na parket su izašli malo iskusniji i stariji porečani iz Vita Leve koji su se lako obračunali sa dečkima iz Šišanskog kojima su već do poluvremena zabili šest golova, a do kraja susreta i još četri. Pet golova Olivera Sumića, dva Gorana Tomića , te po jedan Banića, Užile i Vokića bila su više nego dovoljno za sljedeće kolo. Napeto je bilo u susretu između Stolarije Istre i Bareal Madrelone. Muški su poginuli dečki iz Bareala protiv puno kvalitetnije ekipe Istre kojoj je pobjedu donio Anel Salihović dvije minute prije kraja utakmice. U posljednjem susretnu danas sastali su se mladi dečki iz Mnk Šijane Juniorsa i nešto iskusnija ekipa iz Mnk Čripnje. Večeras smo vidjeli da šijanci ne moraju brinuti za nove naraštaje jer dečke iz juniora čeka duga i uspješna malonogmetna priča. Šijance je u vodstvo doveo Marin Ristić u prvome poluvremenu, a pobjedu u drugome poluvremenu na oduševljenje publike potvrdio Belmin Hasanbašić.

Kod veterana susreli su se Udruga Branitelja i Pizzeria Tivoli. U regularnome dijelu susreta svaka ekipa zabila je po gol, a sljedeće kolo izborili su veterani Tivolia boljim izvođenjem sedmeraca.